Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Tanoshii Sushi and Ramen. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Mateusz
5 cze 2026 o 5:19
smaczne
Agnieszka
1 cze 2026 o 21:44
było smacznie jak zawsze, dobrze zapakowane, ale jednak długo się czeka na dostawę
Izabela
28 maj 2026 o 21:37
Ramen był pycha, zamawiałam pierwszy raz i na pewno nie ostatni. Dostawa szybka u sprawna, bez problemu.
Agnieszka
20 mar 2026 o 19:58
Przepyszne wege sushi, zawsze tak samo dobre. Bardzo mili Panowie z obsługi.
Krzysztof
6 mar 2026 o 23:11
Dwie godziny na dostawę to trochę długo, ale obiektywnie muszę przyznać, że robią rewelacyjne sushi.
Renata
2 mar 2026 o 8:03
Nie otrzymałam dodatkowego sosu za który zapłaciłam, długi czas dostawy, na szczęście jedzenie bardzo smaczne
Mateusz
16 lut 2026 o 9:56
Złożyłem zamówienie o 14:00 na godzinę 20:00. O 20:30 zadzwoniłem do restauracji z zapytaniem czy zamówienie zostanie dostarczone, a pan mi odpowiedział, że to przecież blisko i sam mogę po nie przyjechać... Dramat. A sushi? Nic specjalnego
Dorota
13 lut 2026 o 20:30
Polecam, bylo pysznie. Zestaw walentynkowy mega smaczny rolka z tatarem łososia z orzeszkami Strzał w dziesiątkę.
Marcin
10 gru 2025 o 14:49
wywar ok, ubogie dodatki do Ramenów